Фестиваль молодого успішного педагога

Напередодні святкування дня працівника освіти Департамент освіти та науки за підтримки міського голови Руслан Марцінків організував Фестиваль молодого успішного педагога, на який були запрошені новопризначені педагоги міста Івано-Франківська.
Родзинкою заходу стала лотерея із призовим фондом у 1000 гривень п’ятьом щасливцям від міського голови для професійного розвитку молодого педагога.
Методом жеребкування вибирали переможців ,їх було 5. Студентка I курсу ОР магістр спеціальності “Дошкільна освіта” Алла Савчук потрапила в цю п’ ятірку: “усмішка до вух,настрій на цілий день,вечір,а може і на місяць ! Сертифікат на 1000 грн для вдосконалення своєї професії тепер мій”-пише студентка у соцмережі.