10 квітня було проведено профорієнтаційний захід з учнями 10 класу Ліцею №23 ім. Романа Гурика (м.Івано-Франківськ) на базі Центр освіти і піклування про дітей раннього та дошкільного віку ПНУ (директор Людмила Панченко-Мацук). Викладачі кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Маріанна МАТІШАК, Надія ЛАЗАРОВИЧ та Лариса КРУЛЬ представили особливості вступу і навчання на спеціальності 012 Дошкільна освіта. Було акцентовано переваги освітньої програми “Дошкільна освіта”, можливості працевлаштування, висвітлено особливості освітнього процесу, організацію наукової роботи студентів, стипендійні програми, міжнародну співпрацю, волонтерські заходи, а також організацію дозвілля.
Цікавою для старшокласників була інформація про роботу Центру освіти і піклування дітей раннього і дошкільного віку, можливості проходження практики на його базі й за кордоном (зокрема, в Румунії), організація розпорядку дня дітей, специфіка програми, за якою працює Центр.
Насамкінець студентки освітньої програми 012 “Дошкільна освіта” Мар’яна Коперльос і Трощук Марічка поділилися власними позитивними враженнями про навчання в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, досвідом роботи в Центр освіти і піклування , мотивували учнів зорієнтуватися у виборі омріяної професії. Інтерактивна вправа, яку провели Мар’яна і Марічка спонукала учасників ділитися приємними побажаннями і позитивними емоціями ![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
Дякуємо керівництву і педагогічному колективу Школа Ліцей 23, Івано Франківськ за сприяння в організації профорієнтаційної роботи і плідну співпрацю!
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/436733150_7430547957022455_7203859336931259750_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/436419603_7430548113689106_8206647161456883510_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/436510411_7430547980355786_3715166338121635761_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/436429662_7430547967022454_12966899634200634_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/437029367_7430718227005428_7526938307045565942_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/436330583_7430548700355714_9009550376328091327_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/436341350_7430548590355725_8667397129811003897_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/437048926_7430548220355762_2436375870204175009_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/437075261_7430548430355741_4473924483703325146_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/436421040_7430548540355730_6969055034612382479_n.jpg)