13 грудня 2023 р. на кафедрі теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти було проведено підсумкову конференцію щодо захисту матеріалів практики здобувачів 3 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта. Виробнича практика в групах дітей молодшого дошкільного віку.
Під час конференції студенти представили результати своєї роботи, поділилися досвідом педагогічної діяльності . Майбутні вихователі продемонстрували високий рівень фахової компетентності, обізнаність із сучасними методами навчання, виховання і розвитку дітей старшого дошкільного віку, володіння цифровими технологіями та захопленість педагогічною діяльністю.
Підсумкову конференція щодо захисту матеріалів практики здобувачів 3 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта.
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2023/12/0-02-05-3fd1c937a24075e4b681cb5857f00c0f57ca9617dbf3c56b3883370e1f391625_d4035c39122aac5d-1024x769.jpg)