22 березня 2024 року фахівці Навчальної лабораторії Центр освіти і піклування про дітей раннього та дошкільного віку ПНУ взяли участь у Круглому столі на тему: “Інноваційні технології взаємодії з дітьми з ООП в закладі освіти”, який проходив в Спеціальному дитячому садку в м. Фелтічень (країна: Румунія). Обговорили питання розвитку дітей з особливими потребами, ознайомилися з міжнародним досвідом впровадження інноваційних технологій в роботу з такими дошкільниками.
Зокрема, завідувач кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника, Мацук Людмила Олександрівна підписала договір з представниками закладу про міжнародну мобільність в проходженні виробничої практики здобувачів спеціальності 012 Дошкільна освіта.
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433434771_7271490832904107_3170600193344911425_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433439588_7271490999570757_6638777628350563118_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433431465_7271491382904052_7761750736230951838_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433436081_7271493182903872_2523276385558385696_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433446507_7271493056237218_7708750788053186441_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433493551_7271492656237258_373028391362482931_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433439859_7271492572903933_4941497617494981482_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433462915_7271492452903945_7650008115427055538_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433434775_7271492116237312_6428021704432351715_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433479183_7271491939570663_8249631967914629637_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433434909_7271491876237336_5536842012046062462_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433465090_7271491752904015_4419909542096908836_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433468374_7271491706237353_1856870491216018941_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433648148_7271491622904028_8774020722236799679_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433475646_7271493259570531_2384440578546944664_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433430955_7271493332903857_4953928022667405624_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433435834_7271493706237153_8911840790346458285_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433468047_7271493776237146_9041526791248661200_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/04/433457990_7271493849570472_646356854157629015_n.jpg)