24 травня на Відділенні дошкільної освіти відбулася профорієнтаційна  онлайн-зустріч  студентів IV курсу спеціальності «Дошкільна освіта» з

викладачами кафедри теорії та методики дошкільної та спеціальної освіти

Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

З вітальним словом виступила завідувач Відділення дошкільної освіти – Оксана Сидорук.

Учасників зустрічі привітала доктор педагогічних наук, професор,

завідувач кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Педагогічного факультету – Лисенко Неллі Василівна.

Викладачі кафедри: кандидат педагогічних наук, доцент  Круль Лариса Миколаївна , кандидат педагогічних наук, доцент Недільський Степан Андрійович, кандидат педагогічних наук, доцент Матішак Маріанна Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент  Марчій-Дмитраш Тамара Михайлівна, – розповіли про умови вступу у 2023 р. та особливості навчання за освітньою програмою “Дошкільна освіта” на денній та заочній формі навчання.

Студенти отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили.