«Чи знаю я що таке толерантність?»

21 та 23 травня 2024 року студентами 3 курсу ДО-32, ДО-34 , а також ДО-33 в рамках диспипліни «Педагогіка толерантності » разом із викладачем даної дисципліни доктором педагогічних наук, професором кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Потапчук Т.В , було проведено тренінг та заняття-тренінг для студентів на тему: «Основи толерантності» та «Чи знаю я що таке толерантність». На тренінгах були проведені цікаві різноманітні завдання, які порушували актуальні теми сучасності. До участі у тренінгу-заняття також долучилися завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, професор Мацук Л.О. та доктор педагогічних наук, професор, кафедри початкової освіти Цюняк О.П., проявши творчість та креативність у розв’язуванні ребусів та інших цікавих завдань.

Присутні отримали безліч позитивних емоцій та приємних вражень.