Викладачі кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти та магістранти спеціальності 012 Дошкільна освіта взяли участь в онлайн-зустрічі з питань імплементації професійного стандарту, яка відбулася 30 травня 2023 р. Учасниця програми онлайн-навчання тренерів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо впровадження професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти», доцентка кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Матішак Маріанна Василівна представила доповідь на тему «Безперервний особистісний та професійний розвиток у змісті професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти». У руслі сучасних вимог реформування системи освіти було обґрунтовано необхідність постійного професійного й особистісного удосконалення педагогів, керівників ЗДО, наголошено на потребі здійснювати цей процес систематично, усвідомлено, з урахуванням положень нормативних документів та особистісних потреб, інтересів, здібностей тощо. Учасники зустрічі обговорили питання, що стосуються саморефлексії, самооцінювання управлінської діяльності, планування і реалізації індивідуального професійного розвитку і самоосвіти, узагальнили характеристики і якості сучасного директора ЗДО. Окреслені аспекти проблеми впровадження професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти» буде враховано у змісті фахової підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта.
Впровадження професійного стандарту “Керівник (директор) ЗДО” у зміст фахової підготовки майбутніх магістрів з дошкільної освіти
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2023/06/0-02-05-17a04da6ba6a2a9d9e6bfbad0c73dd3af5f33544a6506e21f071b9aa7e540496_83d7ad647bc0a3cf-1024x576.jpg)