Вітаємо першокурсників!

Сьогодні до нашої університетської родини приєдналися студенти-першокурсники, для яких розпочався новий етап професійного та особистісного становлення! Колектив кафедри радий вітати наших дошкільнят, майбутніх вихователів ЗДО, з цією важливою для них подією! З вітальним словом до першачків звернулися декан Педагогічного факультету проф. Оксана Кондур, завідувачка кафедри теорії та методики дошкільної та спеціальної освіти проф. Людмила Мацук, заступники декана Педагогічного факультету доц. Наталія Кирста та проф. Оксана Цюняк, викладачі кафедри доц. Степан Недільський, доц. Тамара Марчій-Дмитраш та доц. Ірина Скоморовська. Щиросердечно бажаємо всім нашим студентам творчих злетів, навчальних та наукових досягнень, цікавого студентського життя у найкращому Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника!