1 листопада 2023 р. на кафедрі теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти відбулася настановча конференція щодо організації виробничої практики в групах дітей молодшого дошкільного віку для студентів 3 курсу ОП “Дошкільна освіта” денної та заочної форми навчання. Частина студентів, які навчаються за індивідуальним графіком- приєдналися в онлайн форматі. Під час зустрічі обговорили мету, завдання і зміст практики, особливості організації практики в сучасних умовах.
Настановча конференція щодо організації виробничої практики в групах дітей молодшого дошкільного віку для студентів 3 курсу ОП “Дошкільна освіта”
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2023/11/0-02-05-e1520d43c0f2b213de6e91836764d2ca13141a9fe33b59c714862582c94b3070_60b0c7977a4950e3-1024x461.jpg)