Зустріч з студентами 4 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського університету імені Василя Стефаника»

23 квітня відбулась зустріч з студентами 4 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського університету імені Василя Стефаника» щодо подальшого їх навчання в університеті для здобуття ступеня бакалавра. Учасниками зустрічі були представники різних спеціальностей університету, зокрема викладачі кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти. Зі словом до потенційних абітурієнтів звернулася  завідувач кафедри, докт.пед.наук, проф. Н.В. Лисенко. Учасники  отримали інформацію про особливості та переваги, умови й можливості  спеціальності “Дошкільна освіта”, почули про специфіку роботи на сучасному етапі, окреслили перспективи подальшого зростання в даному напрямі.
Бажаємо успіхів випускникам та очікуємо подальших зустрічей!