Екскурсійна поїздка у м. Львів

10 жовтня студенти групи ДО-31 з куратором Іриною Скоморовською відвідали з екскурсійною поїздкою м.Львів. Під час прогулянки старовинним містом екскурсовод розповіла пізнавальні факти про виникнення та розвиток міста Лева, цікаві легенди про історичні пам’ятки. Під час прогулянки студенти мали змогу побачити і дізнатися інформацію про Львівський оперний театр, Львівську ратушу, Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла УГКЦ, Церкву Пресвятої Євхаристії (належить до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО), Італійське подвір’я, відвідати “Копальню кави” та Музей-аптеку, прогулятися вуличками вірменського та єврейського кварталів.
Хочеться подякувати нашим Збройним Силам за захист, оскільки завдяки їм, ми маємо змогу пізнавати красу та історію різних куточків України.