Студенти 2 курсу спеціальності “Дошкільна освіта” відвідали ЗДО №3 “Бджілка”

11 вересня, студенти 2 курсу спеціальності “Дошкільна освіта” відвідали ЗДО №3 “Бджілка” (м.Івано-Франківськ). Методист ЗДО Гандзюк Оксана Василівна провела пізнавальну лекцію на тему “Планування роботи в закладі дошкільної освіти “
Завдяки проведеній роботі, студенти змогли зануритися у світ документації ЗДО різного типу та побачити їхню специфіку, щоб в майбутньому бути готовими подолати усі труднощі,які будуть виникати у професійні діяльності .
На базі ЗДО “Бджілка” були проведені лекційні заняття з навчальної дисципліни “Педагогіка дошкільна” (проф.Лисенко Неллі Василівна) .
Здобувачі спеціальності “Дошкільна освіта” плідно попрацювали, відчули особливості майбутньої професійної діяльності, отримали позитивні емоції!
Щира вдячність директору ЗДО “Бджілка ” Палій Руслані Іванівні та вихователю-методисту Гандзюк Оксані Василівні за можливість відвідати та ознайомитися з документацією !!