Миколай завітав і до діток в Центр освіти і піклування про дітей раннього та дошкільного віку ПНУ. Діти наших викладачів підготували вірші, пісні, хороводи і отримали подарунки від Святого Миколая.
Дякуємо організаторам свята за цікаві , веселі ігри та забави для діток: Трощук Марії, Каперльос Мар’яні, Кочержак Іллі (студентам 2, 3 курсу педагогічного факультету).
Миколай завітав до діток в Центр освіти і піклування про дітей раннього та дошкільного віку ПНУ.
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2023/12/0-02-05-5da43873f2d0abb92e4e276f21de1d060e0a62309dfb2d3a5d2ca00e46466674_5066b187cf4f3670-1024x771.jpg)