Сьогодні випускники кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти вдало склали державний іспит. Висловлюємо щиру подяку екзаменаційній комісії, у складі якої були: Мацук О. Л., Лазарович Н. Б., Кравець Н. С., Матішак М. В. Приємно було чути з їх уст теплі та щирі слова. У свою чергу ми ще раз говоримо велике ” СПАСИБІ” за ці 4 роки, впродовж яких було багато корисних, цікавих, хвилюючих, іноді кумедних подій. Ваш труд-безцінний.
Всі радіємо, що здобули ступінь бакалавра на такій позитивній ноті!
Успішне завершення бакалаврату!
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2023/06/0-02-05-50a3bad394d1ef1ac6ae98c16bab9e56f1095dfff76e1915d2d51a755b2359a2_824f1a9039d1c86b-1024x768.jpg)