Онлайн-зустріч студентського активу факультету і студентів Івано-Франківського коледжу

Відповідно до запланованих заходів з профорієнтаційної роботи, сьогодні 29 квітня за сприяння деканату педагогічного факультету проведено онлайн-зустріч студентського активу факультету і студентів Івано-Франківського коледжу спеціальностей “Дошкільна освіта” і “Початкова освіта” . Заступниця деканеси Руслана Ярославівна Романишин і доцентка кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Скоморовська Ірина Анатоліївна акцентували увагу на тому, що керівництво факультету і викладачі кафедри відкриті до спілкування з нашими абітурієнтами і завжди готові надати вичерпну інформацію з актуальних питань. Голова Студентського сенату Наталія Котурбаш та голова профбюро Наталія Мадай розповіли про реалії та перспективи студентського життя. Спеціальність “Дошкільна освіта” на зустрічі представили Ірина ЛевикХристина Христонько і Оксана Паньків. Дівчата поділилися своїми враженнями щодо навчання, проходження практики, а також участі у виховних і розважальних заходах, які відбуваються на факультеті. Зустріч була дуже позитивною і динамічною)