Залучення працедавців до підсумкової конференції за матеріалами виробничої практики здобувачів IV курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

15 квітня в онлайн-режимі на кафедрі теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти педагогічного факультету ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» було проведено підсумкову конференцію за матеріалами виробничої практики здобувачів IV курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (денна форма навчання) спеціальності 012 «Дошкільна освіта». В обговоренні матеріалів практики брали активну участь працедавці та випускники нашої спеціальності, зокрема: завідувач ЗДО №1 «Калинонька» (м.Івано-Франківськ), голова місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» – Тарас Голей; завідувачка КЗДО №3 «Бджілка» (м.Івано-Франківськ) – Руслана Палій, завідувачка логопедичного пункту Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради – Тетяна Кудярська та ін. Учасниками конференції було обговорено низку питань щодо подальшого забезпечення якості практичної підготовки майбутніх вихователів ЗДО, які навчаються за освітньою програмою «Дошкільна освіта»; окреслено шляхи удосконалення теоретичного та практичного аспектів їх професійної підготовки; запропоновано нові форми взаємодії з працедавцями задля розширення спектру освітніх послуг, які надають сучасні ЗДО нашого краю. Працедавці вкотре наголосили на належному рівні теоретичної підготовки наших студентів і висловили побажання щодо збільшення обсягу годин на їхню практичну підготовку.

До обговорення долучилися і випускниці спеціальності 012 «Дошкільна освіта» Ірина Кушла (випускниця 2017 р., нині вихователька ЗДО №28 «Квітка Карпат») та Ольга Бачинська (випускниця 2019 р., нині вихователька КЗДО №3 «Бджілка»). Вони поділилися враженнями про організацію виробничої практики та власними роздумами щодо можливих шляхів впровадження напрацювань практиків у зміст професійної підготовки студентів різних курсів навчання.