Занурення в мистецтво мосяжництва: студенти-дошкільники на виставці гуцульських традицій

Студенти 2 курсу спеціальності “Дошкільна освіта” відвідали виставку “Відблиск гуцульських мосяжних традицій”, що експонується у виставковій залі Карпатського національного університету.
Експозиція присвячена мистецтву мосяжництва – давньому гуцульському ремеслу художньої обробки металу.
Відвідувачі мають змогу ознайомитися з унікальними зразками прикрас, посуду, предметів побуту та церковного начиння, виготовлених майстрами-мосяжниками.
Екскурсію для студентів провів викладач кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну #ВіталійГородецький — один із авторів виставлених робіт. Його захоплива й змістовна розповідь відкрила студентам глибини гуцульського мосяжного мистецтва, його техніки, символіку й культурну цінність.
Щиро дякуємо майстрові за незабутню екскурсію та збереження традицій нашого краю! 👏👏👏
Виставка триватиме до 19 червня, радимо відвідати!