Настановча нарада з питань організації та проведення виробничої логопедичної практики в закладах освіти

11 жовтня 2024 року відбулася настановча нарада з питань організації та проведення виробничої логопедичної практики в закладах освіти для здобувачів І курсу другого (магістерського рівня) денної та заочної форми навчання за спеціальністю 016 “Спеціальна освіта (логопедія)”.
Факультетський керівник практики Кудярська Тетяна Романівна висвітлила зміст практики, особливості організації та порядок проходження виробничої логопедичної практики, а також роз’яснила вимоги щодо підготовки звітної документації.
Бажаємо нашим майбутнім фахівцям отримати найкращі враження від занурення у професію логопеда та насолоду від спілкування з дітьми під час корекційної роботи з ними.