8 та 9 жовтня для здобувачів освіти 2 курсу ОП “Дошкільна освіта” денної та заочної форм навчання була проведена Настановча нарада з навчальної практики в групах дітей раннього та дошкільного віку. Завідувачка кафедри ТМДСО Людмила Мацук виступила перед студентами і розповіла про цілі і завдання навчальної практики, надала практичні рекомендації щодо перебування студентів у ЗДО. Факультетський керівник Ірина Скоморовська ознайомила студентів зі змістом практики та документацією, яку потрібно підготувати за результатом її проходження.
Бажаємо нашим студенточкам-другокурсницям успішної практики, а також отримати корисний і цікавий досвід в ЗДО міста та області!