Настановча нарада з організації практики зі здобувачами першого курсу другого (магістерського) рівня освіти

Сьогодні (8 жовтня 2024) факультетськими керівниками Надією Лазарович та Наталею Захарасевич було проведено настановчу нараду з організації та проведення виробничої практики в закладах дошкільної освіти для здобувачів І курсу другого (магістерського) рівня денної та заочної форм навчання за спеціальністю 012 Дошкільна освіта. Було розглянуто зміст практики, особливості організації та порядок проходження виробничої практики, а також вимоги щодо підготовки звітної документації.
Бажаємо практикантам отримати позитивні враження від пізнання професії вихователя та насолодитись спілкуванням та роботою з дітьми.