Студенти 2 курсу спеціальності “Дошкільна освіта” ознайомилися з особливостями роботи ЗДО №1 “Калинонька”

13 вересня, студенти 2 курсу спеціальності “Дошкільна освіта” відвідали ЗДО №1 “Калинонька” (м.Івано-Франківськ). Директор ЗДО Голей Тарас Борисович провів екскурсію, ознайомив студентів з особливостями роботи закладу освіти, представив природне середовище, облаштування у групах Куточків усамітнення. Студенти ознайомились із оздобленням кожної групи садка, «Зимовим садом», кабінетом логопеда та спортивною залою.
Вихователь-методист Марія Іванівна радо відповіла на запитання студентів.
На базі ЗДО “Калинонька” були проведені лекційні заняття з навчальних дисциплін “Педагогіка дошкільна” (проф.Лисенко Неллі Василівна) та “Менеджмент освіти” (доц. Матішак Маріанна Василівна).
Здобувачі спеціальності “Дошкільна освіта” плідно попрацювали, відчули особливості майбутньої професійної діяльності, отримали позитивні емоції!