26.06.2023 р.
Екзаменаційна комісія кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти розпочала атестацію студентів першого бакалаврського рівня денної форми навчання (фахових методик).Склад комісії: Мацук Людмила Олександрівна – голова ЕК, Кравець Надія Степанівна – член ЕК, Лазорович Надія Богданівна – екзаменатор з фахових методик, Матішак Маріанна Василівна – cекретар ЕК. Бажаємо успіхів та до зустрічі у магістратурі!
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2023/06/0-02-05-7d2b0bfd945a21d923d4500965f444ecde59f4714e6987a2947a7d126c1025ab_58c9c6d57c201ce3-1024x769.jpg)