21 травня 2021 року відбулась чергова онлайн-зустріч викладачів кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника зі стейкхолдерами, присвячена обговоренню ОП “Дошкільна освіта” за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

У засіданні взяли участь доктор пед. наук, проф., завідувач кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Олійник М.І.,  головний спеціаліст з питань дошкільної освіти Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Балкова О.В., керівник логопедичної служби м. Івано – Франківська  Кудярська Т.Р., директор Центру дошкільної освіти «Унікум» О.В. Микитин та професорсько-викладацький склад кафедри ТМДСО.

З вітальним словом виступила завідувач кафедри  теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти  професор  Н.В. Лисенко , яка привітала учасників зустрічі та побажала успіху в обговоренні основних проблем і питань.

З доповіддю виступила докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича М. Олійник.  Вона наголосила на потребі творчого підходу до побудови освітніх програм, зокрема орієнтації вибіркових дисциплін на поглиблене вивчення спеціальності та застосування знань на практиці.

Загалом усі учасники зустрічі акцентували увагу на реалізації компетентнісного підходу, зокрема засобами інноваційних технологій, разом із тим виникали питання щодо розширення спектру вибіркових дисциплін.

Загалом  програму визнано актуальною і як таку, що не має критичних зауваг.