Розпочалася практика для студентів 3 курсу та І курсу ОР “Магістр” денної та заочної форм навчання спеціальності “Дошкільна освіта”

Виробнича практика у закладах дошкільної освіти та початковій школі є обов’язковим компонентом процесу фахової підготовки майбутніх педагогів, важливим етапом їхнього професійного зростання. Практична підготовка забезпечує встановлення безпосереднього зв’язку між теорією та практикою, оскільки в умовах реальної професійної діяльності відбувається інтеграція теоретичних знань і практичних умінь студентів, що зумовлює оволодіння ними складниками професійної компетентності. Практика посідає особливе місце у процесі практичної підготовки, удосконаленні професійних умінь та навиків, підвищенні науково-дослідницької компетентності, адаптації до обраної професії, розвитку особистісних якостей, творчого потенціалу майбутніх педагогів.

Тривалість практик:

виробничої в групах дітей раннього віку (ІІІ курс) – 25 лютого – 22 березня 2019р.;

виробничої  в початковій школі (І курс ОР “магістр”) – 25 лютого – 05 квітня 2019р.;

виробничої (логопедичної) в закладах освіти (І курс ОР “магістр”) – 25 лютого – 05 квітня 2019р.