Посвята першокурсників у студенти

У четвер 27 вересня на Педагогічному факультеті відбулась посвята першокурсників у студенти. Активну участь взяли студенти спеціальності “Дошкільна освіта”. Студенти-першокурсники показували себе у 3-х конкурсах: презентація групи, комедійна сценка на тему «Країни» та флеш-моб (танець). Кожен виступ оцінювався жюрі, до складу якого входили: заступник декана з науково-методичної роботи доцент Оксана Кондур, завідувач кафедри теорії та методики дошкільної та спеціальної освіти професор Неллі Лисенко, професор кафедри педагогіки початкової освіти Ольга Деркачова, голова студентського сенату Педагогічного факультету Ірина Левик, голова студентського сенату ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Юрій Лозяк та його заступник Ірина Турчин, співзасновник товариства STUDMEDIA Ілля Богатчук.