Красна Катерина, студентка 4 курсу спеціальності “Дошкільна освіта” – переможець Всеукраїнської студентської олімпіади (м.Харків).

17-18 травня в Харківському національному університеті ім. Г.С.Сковороди пройшов ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ зі спеціальності „Дошкільна освіта” серед студентів освітнього ступеня “бакалавр”. В олімпіаді взяло участь 60 студентів з різних університетів України. Програма проведення олімпіади передбачала II тури: перший – виконання письмових завдань, другий – аналітико-проектувальні завдання з методик дошкільної освіти та моделювання фрагменту форми роботи з дітьми дошкільного віку з наступною їх презентацією. За загальними підсумками балів, наша студентка Красна Катерина, здобула перемогу. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Надія Лазарович. Щиро вітаємо!